o nás

Není nic, co bychom o sobě nemohli prozradit. Náš věk je důchodový, vitalita jednou na dvacet, podruhé na sto.

Po roce 2000 jsme v restitučních náhradách získali ideální pozemek na okraji malé obce Bílek, příslušné do Chotěboře 5 km vzdálené, se zastávkami autobusů a vlaku, ideální pro místo pro tu klidnější polovinu života. A tu jsme si zpestřili tím, že jsme postavili nový velký dům ve velikánské zahradě s rybníkem u lesa. A takový pozemek u lesa potřebuje hlídače. V roce 1991 jsme si pořídili velkého černého knírače Dicka, který si nás nezkušené chovatele podrobil jako štěňátko a pak jsme několik let bojovali o to, kdo je v domě a na zahradě pánem. Poslední rok si užíval volnosti při procházkách na Bílku a to se mu stalo osudným, nějaký "ochránce" před velkými psy nám Dyčka otrávil a po týdnu neúspěšného léčení jsme ho za velkého pláče 19. dubna 2001 poslali prohánět se po nebeských pastvinách. Chvíli to vypadalo, že už si psa nepořídíme, ale v televizi šel pořad Miláčci, kde byla paní Černochová s tibetskou dogou, a bylo rozhodnuto. Po dlouhém hledání jsme si 23. prosince 2001 dovezli z Rousínova malého černého tibeťáčka Dragona z Kopřivového dvora. A to byl začátek naší lásky k tibetským dogám.

Historie projektu

V této části můžete popsat historii Vašeho projektu a co Vás vedlo k nápadu jej realizovat. Je vhodné se také zmínit o důležitých milnících a poděkovat lidem, kteří se na projektu účastnili.

Naši uživatelé

Zde je vhodné popsat, kdo jsou Vaši cíloví uživatelé a proč je právě tento projekt pro ně důležitý. Důležité je Vaše návštěvníky také motivovat, aby se na tyto stránky pravidelně vraceli.

Kontakt

CHS Tibetských dog z Bíleckého lesa

marie.krajickova@centrum.cz

Bílek 114
583 01 Chotěboř
kraj Vysočina

569 624 348
723 724 156
602 102 360

Vyhledávání